Bizi Takip Edin :

07.12.2023 - MANİSA VALİSİ SN. ENVER ÜNLÜ'YÜ MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

Yönetim Kurulumuz, Manisa Valisi Sayın Enver Ünlü’yü makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilerken jeotermal enerji sektörünün Manisa’daki mevcut durumu ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.

Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Kındap, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Murat Solmaz, Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Kutlu Çakır, İletişim Koordinatörümüz Neslihan Seçen ve İBA Stratejik İletişim Danışmanlığı Kurucusu Serkan Aksüyek yer aldı.

Jeotermal enerjinin Manisa ve Türk ekonomisine katkısı ve entegre kullanım alanlarına ilişkin görüşlerini açıklayan Manisa Valisi Enver Ünlü, deneyimlerini Yönetim Kurulumuz ile paylaştı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Kındap ise bugün Alaşehir ve Salihli’de faaliyette olan santrallerin, dünyanın kabul ettiği en üst düzey teknoloji ve standartlarda üretim yaptığını hatırlatarak, Vali Ünlü’yü en kısa zamanda misafir ederek üretim süreçleri hakkında bilgi vermek istediklerini iletti.

Ziyaret sırasında Sn. Murat Solmaz tarafından kaleme alınan ve ilk ve orta öğretim çağındaki çocuklara jeotermal enerji bilimsel verilerle anlatmayı hedefleyen “Damla Adamlar” kitabı Vali Ünlü’ye takdim edildi.

Manisa Valimiz Sn. Enver Ünlü’ye nazik misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyor, yeni görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.


ÜYELERİMİZ